Malowanie właściwe

W przygotowaniu...Taśma do odcinania
kolorów na ścianie – Serix lub Blue dolphin

Przedłużka dowałka – przyda się jeśli chcecie malować sufit z podłogi, a także szybciejmalować ścikany. Są przedłużki o stałej lub regulowanej długości. Kosztują od20 zł wzwyż. Zastanów się czy czasem jako przedłużka nie posłuży kij od miotły.

Korytka,kuwety, wiaderka na farby – do nich wlejemy farbę, najlepiej mieć nie jedno akilka takich pojemników na farbę, zwłaszcza jeśli malujemy na kilka kolorów,wtedy każdy farba ma swój pojemnik. Więcej o tym w MALOWANIE WŁAŚCIWE.

Siatki plastikowelub worki śmieciowe – będą pomocne przymalowaniu jako zabezpieczenie wałków i pędzli przed wysychaniem oraz jako zabezpieczenie pojemników na farby. Więcej otym w MALOWANIE WŁAŚCIWE.

Mieszadła do farb– chodzi mi o nakładke do wiertarki o specjalnym przeznaczeniu do farb (innykształt mieszadła niż w przypadku mieszadeł do kleju do siatki i gipsu). Koszt mieszadła do farb 5 – 25 zł. Nie zawsze producent farby wymaga jej mieszaniaprzed użyciem. W wielu przypadkach warto jednak lub po prostu trzeba wymieszaćfarbę mechanicznie. Wiecej o tym w MALOWANIE WŁAŚCIWE.

Wałki i pędzle domalowania – będą nam potrzebne zarówno pędzle różnej wielkości jak i wałki malarskie. Koszty od kilku za małe wałeczki i pędzle do 30-40 zł za duzeprofesjonalne wałki. Więcej o tym w MALOWANIE WŁAŚCIWE.

Farby – tutaj mamybardzo duży wybór cenowy, jakościowy, a przede wszystkim wybór kolorów. Wdziale JAK DOBRAĆ FARBĘ znajdziece informację jak optymalnie dobrać farbę zewzględu na charakter pomieszczenia, efekt po malowaniu i budżet jaki jesteściew stanie przeznaczyć na farbę. 
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!